Hakkımızda

Can Sondaj & Mühendislik sondaj konusunda hizmet vermek amacıyla 1999 yılında Veysel CAN tarafından  kurulmuştur. Merkezi Ankara Çubuk olan firmamız, Anadolu’nun köy, ilçe ve çevre illerde tarımsal sulama ve içme suyuna yönelik yüzlerce sondaj çalışmalarında bulunmuştur.

Bu günlerde sondaj hizmeti ile alanında sektöre farklı bir anlayış kazandırmıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sektördeki yerini kısa sürede kazanmış, deneyimi ile uzman eğitimli personelimiz modern ve teknolojik tesis ekipmanlarımızla maksimum hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar konusunda uzman teknik kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile birlikte geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız arazi çalışmalarına önem vermektedir. Yapılacak jeofizik etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermektedir ve müşterilerine her aşamada bilgi vermektedir.

Can Sondaj & Mühendislik Resmi Web Sitesinin tasarım ve içeriği Çubuk Aksiyon Reklam Ajansı tarafından sonuçlanmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Sektörde marka olma yolunda devam eden Can Sondaj, kurulduğu günden bu güne kendini sürekli yenileyen firmamız bugüne kadar değişimler yaşamıştır. Müşterisine her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemiştir. Bu uzun süreç içerisinde, tamamen kendi öz kaynaklarımızı kullanarak ulaştığımız seviye küçümsenmeyecek düzeydedir.

Kalite, hizmet, güven ve müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda yanı sıra alanında iddialı bir firma olarak güler yüzle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamızla çalışmak isteyeceğinizi umar, iyi çalışmalar dileriz.

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerde maliyet-performans etkin özgün çözümler sunmak, Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler kurmak,

Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmak,

Müşterilerinin memnuniyetini arttırmak, müşteri tatminini sağlamak ve sürekli kılmak,

Tüm faaliyet ve süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi ilke edinmek.

Değerlerimiz

Garanti

Kalite

Güven

Hizmet

Müşteri Odaklılık

Dürüstlük

Yasalara Bağlılık

Sorumluluk

Yenilikçilik

Takım Çalışması

Birlikte daha güçlüyüz… Bizimle büyüyenler: akkuzulu.com – aksiyongazetesi.com – aksiyonreklam.com – akyurthaber.com – akyurtgazetesi.com – akyurtrehberi.com – cubuk.com.tr – cubuk.biz – cubuk.org – cubuktursu.com – cubuktursusu.com – cubuktursusu.com.tr – cubuktursulari.com – cubuktursulari.com.tr – yesilcubuk.com – cubukajans.com – cubukemlak.com – cubukemlak.com.tr – cubukoto.com – guncelankara.com – ankarafirmalar.com.tr – ankarafirmalar.xyz – pursaklar.net – pursaklarrehber.com – pursaklarrehberi.com – sondajcilar.com – sondajcilar.com.tr – sondajrehberi.com – sondajrehberi.com.tr – sondajfirmalari.com.tr – makinefirmalari.com.tr – fabrikarehberi.com – fabrikarehberi.com.tr

KURUMSAL: aoso.org.tr – cansusondaj.com.tr – cansusondaj.com – cubuktursukoy.com – cavtursan.com – cavtursan.com.tr – cubukhafriyat.com – dogalcubuktursusu.com – fatihhan.com.tr – kirsaldakadinlar.com – toprakmuhendislik.com.tr – hanefioglu.com – hanefioglu.com.tr – cihantursu.com – cihantursu.com.tr – redaktor.com.tr – baskentgoz.com.tr – sapcioglu.com.tr – adanasondaj.com.tr – canakkalesondaj.com.tr – barkom.com.tr – coreloop.com.tr