KURUCU « Ankara Çubuk Cansu Sondaj Mühendislik
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
KURUCU
kurucu veysel can su sondaj manset

CSS Cansu Sondaj & Mühendislik sondaj konusunda hizmet vermek amacıyla 1999 yılında Veysel CAN tarafından  kurulmuştur. Merkezi Ankara Çubuk olan firmamız, ilçe köy ve çevre illerde tarımsal sulama ve içme suyuna yönelik yüzlerce sondaj çalışmalarında bulunmuştur.

Bu günlerde sondaj hizmeti ile alanında sektöre farklı bir anlayış kazandırmıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sektördeki yerini kısa sürede kazanmış, deneyimi ile uzman eğitimli personelimiz modern ve teknolojik tesis ekipmanlarımızla maksimum hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar konusunda uzman teknik kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile birlikte geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız arazi çalışmalarına önem vermektedir. Yapılacak jeofizik etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermektedir ve müşterilerine her aşamada bilgi vermektedir.

CSS Cansu Sondaj & Mühendislik Resmi Web Sitesinin tasarım ve içeriği Çubuk Ajans tarafından sonuçlanmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Sektörde marka olma yolunda devam eden CSS Cansu Sondaj, kurulduğu günden bu güne kendini sürekli yenileyen firmamız bugüne kadar değişimler yaşamıştır. Müşterisine her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemiştir. Bu uzun süreç içerisinde, tamamen kendi öz kaynaklarımızı kullanarak ulaştığımız seviye küçümsenmeyecek düzeydedir.

Kalite, hizmet, güven ve müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda yanı sıra alanında iddialı bir firma olarak güler yüzle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamızla çalışmak isteyeceğinizi umar, iyi çalışmalar dileriz.

CANSU SONDAJ & MÜHENDİSLİK

BİLGİLER
tarafından 24 Eylül 2012 - 8:25 pm tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 843 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ